Aktualności

Wielton S.A. Partnerem kampanii

Firma Wielton S.A. została Partnerem kampanii „Zrozum. Poczuj. Działaj!”.

Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona czterech największych producentów w swojej branży w Europie. Jest także w dziesiątce największych światowych graczy w branży.

Spółka ma świadomość, że to ludzie są jej fundamentem. Dlatego każdego z pracowników traktuje jak ważne ogniwo w budowaniu wartości firmy, a do jego pracy podchodzi z należytym szacunkiem. Szczególnie doceniana jest lojalność, profesjonalizm oraz zaangażowanie zespołu.

W samym wieluńskim Oddziale Wielton zatrudnia ponad 1800 osób. Jako pracodawca czuje się zobowiązany do podejmowania nowoczesnych działań w zakresie rozwoju kadry oraz tworzenia bezpiecznych i przyjaznych warunków pracy.

W konsekwencji realizowanej strategii Spółka dołączyła także do kampanii „Zrozum. Poczuj. Działaj!”, aby wspierać zdrowie psychiczne swoich pracowników i zadbać o ich dobrostan emocjonalny.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.