Aktualności

Dołącz do badania

W ramach ogólnopolskiej edukacyjno-informacyjnej kampanii „Zrozum. Poczuj. Działaj!” realizujemy badanie dotyczące zdrowia psychicznego w zakładach pracy, zarówno wśród pracodawców, kadry zarządzającej, jak i pracowników.

Pomysłodawcą badania są organizatorzy kampanii, Pracodawcy RP i Grupa ArteMis. Badanie oraz raport dofinansowane są ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

Celem badania jest rozpoznanie problemów i potrzeb z zakresu zdrowia psychicznego, jakie występują w środowisku pracy. Chcemy poznać opinie i oceny, dzięki którym będzie można precyzyjniej spojrzeć na obecną sytuację oraz lepiej zaadresować działania podejmowane przez firmy.

Do udziału w badaniu zapraszamy:

  • Pracowników na wszystkich stanowiskach
  • Pracowników działów HR
  • Kadrę zarządzającą
  • Właścicieli firm

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielą się Państwo swoimi opiniami i ocenami. Badanie jest anonimowe, zawiera pytania zamknięte.

Wypełnienie ankiety zajmie ok. 5 minut.

Wyniki zostaną przedstawione w raporcie wraz z omówieniem ekspertów: psychologów, psychoterapeutów i komentarzami praktyków (pracodawców i przedstawicieli działów HR).

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.